Jeni në duar të mira me ne

Ndjenja e prekjes është një nga shqisat tona më të rëndësishme. Ne mund të ndiejmë, perceptojmë duke prekur dhe duke qenë të prekur nga të tjerët. Duart tona vijnë në kontakt me sipërfaqe të ndryshme çdo ditë. Edhe kur ato nuk janë dukshëm të pista, bakteret prej tyre mund të ngjiten në lëkurë.
Pastrim i butë dhe kujdes për lëkurën tuaj që të ndiheni mirë..

Sapun duarsh Frosch

 

Sapunët e lëngshëm kanë një formulë jashtëzakonisht të butë, të testuar dermatologjikisht. Largon në mënyrë intensive papastërtitë nga lëkura pa reaksione alergjike. Falë përbërësve natyralë të ndjeshëm, lë lëkurën të ndihet e butë dhe e ndjeshme, duke ruajtur hidratimin dhe elasticitetin e saj. Llojet: aloe vera, shegë, bajame, për lëkurë të ndjeshme. Pranë kozmetikës së natyrës.
✓ Shishe origjinale me pompë 300 ml dhe qese për rimbushje 500 ml

...Vegane
...Pa mikroplastikë
...Paketim 100 % i riciklueshëm

Sapun duarsh për fëmijë Frosch

Sapuni i lëngshëm për fëmijë ka një formulë hipoalergjenike që pastron dhe mbron lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Nuk përmban ngjyra, parabene, EDTA ose mikroplastikë. Pranë kozmetikës së natyrës.
✓ Shishe origjinale me pompë 300 ml dhe qese për rimbushje 500 ml

...Vegane
...Pa mikroplastikë
...Paketim 100 % i riciklueshëm